Szkoły Beaty Mydłowskiej

"Zasługujesz na sukces. Zrób swój pierwszy krok ! Nauka to nie tylko obowiązek, ale również przyjemność."23 marca w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty, na który bardzo licznie przybyli uczniowie gimnazjum i szkół podstawowych oraz ich rodzice. Gości witali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz uczniowie klas 2 Technikum fryzjerskiego i Technikum Obsługi Turystycznej. Uczniowie odpowiadali na pytania swoich młodszych kolegów, oprowadzali po pracowniach szkolnych i opowiadali o wydarzeniach szkolnych, nauce oraz ciekawostkach szkolnych.

Pani Dyrektor zapoznała wszystkich zainteresowanych nauką w szkołach Beaty Mydłowskiej z ofertą edukacyjną naszej szkoły. Przedstawiła program nauczania, zasady organizacji praktyk zawodowych, egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe oraz sylwetkę absolwenta szkoły. Goście mieli możliwość obserwacji praktycznej nauki przedmiotów zawodowych, gdyż w tym dniu odbywały się lekcje szkół zaocznych ( pracownia fryzjerskie, kosmetyczne, masażu). Wśród odwiedzających znaleźli się odważni do posłużenia jako model i poprawienia swojej fryzury.

Wszyscy otrzymali książkowe upominki. Spotkanie przebiegało w przyjaznej i „słodkiej” atmosferze, czego potwierdzeniem jest ilość złożonych kwestionariuszy.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do naszej szkoły.