Szkoły Beaty Mydłowskiej

"Zasługujesz na sukces. Zrób swój pierwszy krok ! Nauka to nie tylko obowiązek, ale również przyjemność."

Rynek ekonomiczny nieustannie się zmienia, a od kandydatów na różne stanowiska oczekuje się coraz większej samodzielności i umiejętności zarządzania swoją karierą. Najbardziej cenni z nich to ci, którzy są świadomi korzyści płynących z bieżącego doskonalenia swoich zdolności zawodowych, a w razie konieczności – z przekwalifikowania się. Aby zdobyć odpowiednie kwalifikacje w stosunkowo krótkim czasie, warto zapoznać się z szeroką ofertą edukacyjną proponowaną przez Szkoły Beaty Mydłowskiej w Warszawie.

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE to najszybsze i najbardziej efektywne sposoby dostosowania się do rosnących wymagań konsumentów i rynku pracy. Plan zajęć jest tak skonstruowany, aby każdy słuchacz nauczył się jak największej samodzielności w zawodzie. Zainteresowani kursanci przechodzą część teoretyczną i praktyczną. Opracowany program jest ciekawy i zawiera najważniejsze zagadnienia.

Warszawa jest idealnym miejscem, by stworzyć własny biznes, do czego także przygotowuje wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna. Jeśli marzysz o tym, aby zdobyć odpowiednie wykształcenie w zawodzie fryzjera, zapisz się do naszej szkoły fryzjerskiej w Warszawie.

Zaskocz przyszłego pracodawcę swoimi umiejętnościami.

 

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE - 3 SEMESTRY (1,5 ROKU)

Aby uczestniczyć w kursie i uzyskać zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz świadectwo z kwalifikacji, wystarczy mieć ukończone gimnazjum lub ośmioletnią szkołę podstawową.

Tytuł technika  uzyskuje się po ukończeniu kursu ( zdaniu egzaminów z 2 kwalifikacji) pod warunkiem posiadania wykształcenia średniego.

Osoby, które nie posiadają wykształcenia średniego, a uczestniczą w kursie, mogą jednocześnie uczyć się w szkole średniej.

Proponowane kursy: